piątek, 1 lutego 2019

Lumpeksowa stylizacja z dodatkami z Aliexpress


       Kapelusz, chustę oraz buty, znacie już dobrze z poprzednich wpisów, oraz jeśli obserwujecie mnie na Instagramie ( na, który zapraszam serdecznie @pannaem). Dziś skupię się na dodatkach, które udało mi się zamówić na Aliexpress w bardzo fajnych cenach. Zacznę od perełkowych kolczyków, jakość naprawdę na plus, koszt 2,52 zł . Złoty naszyjnik z literką M zamawiałam w lipcu i zapłaciłam za niego 22,32 zł, natomiast ostatnio zamówiłam koleżance za nie całe 6 zł . Okulary, które też często się powtarzają w moich stylizacjach 6,62 zł. Na koniec kapelusz 13,93 zł.
            Jeśli chodzi o stylizację, zaczynając od góry dwie moje najnowsze lumpeksowe zdobycze, długi sweter z perełkami marki F&F (1 zł) oraz marynarka marki TU (1 zł). Spodnie, kupiłam w lumpeksie w dniu dostawy i zapłaciłam za nie 11 zł - Reserved . Buty wygrałam jakiś czas temu w instagramowym konkursie RoyalFashion. Torebka również wygrana w konkursie Bohou.


 kapelusz, kolczyki, okulary, naszyjnik ALIEXPRESS
golf  F&F (SH)
marynarka TU (SH)
spodnie RESERVED (SH)
buty ROYAL FASHION 
torebka BOHOU 

6 komentarzy:

 1. Pięknie wyglądasz :) Śliczne dodatki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, wow, wow i jeszcz etak mogłabym wowowować super jest ta stylizacja, spójna, elegancka i piękna torebka :D

  OdpowiedzUsuń
 3. love your earrings.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpowiedzUsuń
 4. przepięknie wyglądasz, świetne zdjęcia <3
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Why use social media to grow your business? It is where your customers are. There are nearly 2.5 billion social media users across the globe. And more than 50% of small business owners in the U.S.rely on social as their primary digital marketing los angeles technique because it is effectiveness in finding and connecting with new customers. If you haven't already, it is time to join the many small business owners who are using social to build awareness, drive sales, and gain new customers. For more info click: https://www.webzool.io/digital-marketing/

  OdpowiedzUsuń